Agrias Forsikringsrådgivere

Anne Ljouba Pedersen

Sydvestjylland - Esbjerg

Tlf: 20 74 50 93

E-mail: anne.pedersen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Bodil Rüsz

Nordjylland - Aalborg

Tlf: 40 87 18 02

E-mail: bodil.rusz@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Caroline Funch

Sydsjælland - Karise

Tlf: 60 68 00 00

E-mail: caroline.funch@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Charlotte Kastrup Larsen

Sydjylland - Grindsted

Tlf: 21 45 08 24

E-mail: charlotte.larsen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Gitte Wangberg

Fyn - Kerteminde

Tlf: 53 29 55 95

E-mail: gitte.wangberg@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Janni Thermann

Midtjylland - Lemvig

Tlf: 40 43 09 19

E-mail: janni.thermann@ombud.agria.dk

 

Læs mere

Karina Didriksen

Sydsjælland - Sakskøbing

Tlf: 29 26 66 33

E-mail: karina.didriksen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest, hund, kat & smådyr
Maibritt Høj Clausen

Midtjylland - Herning

Tlf: 26 24 24 23

E-mail: maibritt.clausen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest, hund, kat & smådyr
Marianne Lindgreen Møller

Nordsjælland - Fredensborg

Tlf: 20 61 39 09

E-mail: marianne.moller@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Nanna Nobel

Midtsjælland - Ringsted

Tlf: 31 52 41 40

E-mail: nanna.nobel@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Nina Rosén

Nordvestjylland - Vinderup

Tlf: 61 60 98 55

E-mail: nina.rosen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Nina Wæhrens Axelsen

København - Rødovre

Tlf: 71 62 89 63

E-mail: nina.waehrens@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Ole Madsen

Nordjylland - Aalborg

Tlf: 40 14 88 19

E-mail: ole.madsen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Søren S. Blicher

Sønderjylland - Rødekro

Tlf: 40 13 45 35

E-mail: soren.blicher@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Agria forsikringsrådgivere (Agenter)

I henhold til lov om forsikringsformidling er vi forpligtede til at informere om de agentvirksomheder som sælger vores forsikringer.

Dette gør vi via Forsikring og Pension´s agentregister, men også her på vores hjemmeside. 

Vi er selv dyreejere

Agria forsikringsrådgivere er selv dyreejere med bred erfaring fra opdræt og andre aktiviteter med deres dyr.

De kan hjælpe dig med at tegne en skræddersyet forsikring, som passer præcis til dig og din hest, hund eller kat - og så tager de også telefonen uden for normal kontortid. 

Vil du sælge forsikringer for Agria?

Her kan du se hvilket stillinger der er ledige hos os nu:

Sælg hesteforsikringer for Agria

Sælg hunde-, katte- og smådyrsforsikringer for Agria