Agrias Forsikringsrådgivere

Bodil Rüsz

Nordjylland - Aalborg

Tlf: 40 87 18 02

E-mail: bodil.rusz@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Charlotte Kastrup Larsen

Sydjylland - Grindsted

Tlf: 21 45 08 24

E-mail: charlotte.larsen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Gitte Wangberg

Fyn - Kerteminde

Tlf: 53 29 55 95

E-mail: gitte.wangberg@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Janni Thermann

Midtjylland - Lemvig

Tlf: 40 43 09 19

E-mail: janni.thermann@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
June Wehlast

Østjylland - Gjerlev

Tlf: 21 63 47 66

E-mail: june.wehlast@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Karen Pugdahl

Nordjylland - Tylstrup

Tlf: 60 52 98 90

E-mail: karen.pugdahl@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Karina Didriksen

Sydsjælland - Sakskøbing

Tlf: 29 26 66 33

E-mail: karina.didriksen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest, hund, kat & smådyr
Karuna Hefda

Nordsjælland - Hundested

Tlf: 61 10 80 90

E-mail: karuna.hefda@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Kristian Bech

Midtjylland - Børkop

Tlf: 26 15 85 30

E-mail: kristian.bech@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest 
Lennart Nielsen

Storkøbenhavn - Ishøj

Tlf: 31 54 10 03

E-mail: lennart.nielsen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Maibritt Høj Clausen

Midtjylland - Herning

Tlf: 26 24 24 23

E-mail: maibritt.clausen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Marianne Lindgreen Møller

Nordsjælland - Fredensborg

Tlf: 20 61 39 09

E-mail: marianne.moller@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Nanna Nobel

Midtsjælland - Ringsted

Tlf: 31 52 41 40

E-mail: nanna.nobel@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Nina Rosén

Nordvestjylland - Vinderup

Tlf: 61 60 98 55

E-mail: nina.rosen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Nina Wæhrens Axelsen

København - Rødovre

Tlf: 71 62 89 63

E-mail: nina.waehrens@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Ole Madsen

Nordjylland - Aalborg

Tlf: 40 14 88 19

E-mail: ole.madsen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Per Villumsen

Nordjylland - Støvring

Tlf: 20 55 78 20

E-mail: per.villumsen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Pia Hansen

Fyn - Broby

Tlf: 29 12 01 12

E-mail: pia.hansen@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Stinne Elgaard

Østjylland - Horsens

Tlf: 28 44 41 10

E-mail: stinne.elgaard@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr 
Søren S. Blicher

Sønderjylland - Rødekro

Tlf: 40 13 45 35

E-mail: soren.blicher@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hest
Tina Kjeldbjerg

Midtjylland - Odder

Tlf: 42 75 72 30

E-mail: tina.kjeldbjerg@ombud.agria.dk

 

Læs mere

  • Hund, kat & smådyr
Vi er selv dyreejere

Agria forsikringsrådgivere er selv dyreejere med bred erfaring fra opdræt og andre aktiviteter med deres dyr.

De kan hjælpe dig med at tegne en skræddersyet forsikring, som passer præcis til dig og din hest, hund eller kat - og så tager de også telefonen uden for normal kontortid. 

Agria forsikringsrådgivere (Agenter)

I henhold til lov om forsikringsformidling er vi forpligtede til at informere om de agentvirksomheder som sælger vores forsikringer.

Dette gør vi via Forsikring og Pension´s agentregister, men også her på vores hjemmeside. 

Vil du sælge forsikringer for Agria?

Her kan du se hvilket stillinger der er ledige hos os nu:

Sælg hesteforsikringer for Agria

Sælg hunde-, katte- og smådyrsforsikringer for Agria